فایل های دسته بندی مکانیک - صفحه 1

پیرامون جوشکاری

چون احتیاجات بشر ، اتصال و جوش در همه موارد را خواستار بوده است، لذا مثلاً از رومی‌های قدیم ، فردی به نام “پلینی” از لحیم به نام آرژانتاریم وترناریم استفاده می‌کرد که دارای مقداری مساوی قلع و سرب بود و ترنایم دارای دو قسمت سرب و یک قسمت قلع بود که هنوز هم با پرکنندگی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

قیمت : 5,500 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

عنوان مقاله : ماشینکاری مدرن قطعات به روش فراصوتی

ماشینکاری آلتراسونیک (USM) یکی از فرآیندهای مدرن ماشینکاری مکانیکی می‌باشد. این فرآیند به منظور ماشینکاری مواد سخت و یا شکننده (رسانا و غیررسانا) که سختی آن‌ها معمولا بیش از 40 RC است به کار گرفته می‌شود.

قیمت : رایگان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

پاورپوینت تست های مخرب

آزمون های غیرمخرب به مجموعه ای از روش های ارزیابی و تعیین خواص دستگاه ها و قطعات ساخته شده گفته می شود که هیچگونه آسیب یا تغییری در سامانه ایجاد نکنند.

قیمت : رایگان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

عنوان پایان نامه : ساخت یک روبات مسیریاب

پروژه ی ما تحت عنوان (( ربات مسیر یاب هفت سنسور )) که در سه فصل تهیه شده است ، فصل اول مستندات این پروژه به بررسی تعاریف خاصی که در زمینه رباتیک وجود دارد و همچنین موضوعات مرتبط با آن مانند تاریخچه رباتیک ، انواع رباتها ، دسته بندی رباتها پرداخته ایم.

قیمت : 7,000 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

عنوان پروژه : قالب گیری بادی

قالب گیری دمشی ( یا بادی ) ، یك فن آوری پیشرفته قالب گیری است. قالب گیری دمشی، مناسب ترین روش برای ساخت قطعات توخالی، مانند بطری های پلاستیكی محسوب می شود.

قیمت : 5,500 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

عنوان پروژه : طراحی جرثقیل های ستونی بازویی‎

بطور کلی جرثقیل وسیله است برای جابجایی بارها, اما جرثقیلها انواع گوناگونی دارند و برای کارهای مختلف از جرثقیلهای مختلف استفاده میشود.

قیمت : 12,000 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

عنوان: گزارش کارآموزی رشته مکانیک و شیمی در پالایشگاه گاز

در راستای تأمین بخشی از نیازهای انرژی کشور و جایگزینی و مصرف گاز طبیعی به عنوان انرژی پاک و ارزان و مناسب برای مصارف خانگی و صنعتی در استانهای هرمزگان و کرمان، شرکت پالایش گاز سرخون و قشم تأسیس و فعالیت های خود را در بخش تولید گاز طبیعی پالایش شده از سال 1375 آغاز نموده است.

قیمت : 5,500 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

عنوان گزارش : گزارش کارآموزی رشته مکانیک پیرامون لیفت تراک

انسان از آغاز آفرینش تا کنون به دنبال پیشرفت و تکامل در امور خویش بوده است و همیشه کاری را می گزیده که کمترین هزینه (چه از نظر اقتصادی و چه از نظر زمانی و …) را طلب کند .

قیمت : 5,000 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

عنوان مقاله : جوشکاری و انواع آن‎

آثار باقیمانده از گذشته های بسیار دور نشانگر این واقعیت است که انسان های اولیه با استفاده از اصول فیزیکـی که امـروزه اساس جوشکـاری مدرن را تشکیـل می دهد قطعـات فلزی را بـه یکدیگر متصل می کردند.

قیمت : 10,000 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

1 - 2 - 3قبلی · بعدی